Bankovanie

BANKOVANIE

Všeobecný účinok na zdravie organizmu prostredníctvom tejto liečebnej techniky je známe už tisíce rokov. Systematické liečenie bankami zaviedli už starí Egypťania, ktorí bankovali všetkými prostriedkami u ktorých bolo možné dosiahnúť podtlak, napr. Kravské rohy, bambusové rúrky.  

Bankovanie vplýva na organizmus prostredníctvom tzv. Headových zón, reflexne s hlbokým segmentovým efektom, uvoľňuje svalstvo, pomáha k odtoku lymfy, detoxikuje a dokonca vplýva na telo aj cez meridány (energetické dráhy). Vďaka týmto faktom sa bankovanie využíva najčastejšie pri poruchách pohybového aparátu a stuhnutom svalstve. Druhá oblasť najčastejšieho používania sú potiaže s gynekologickým a urologickým komplexom. Bankovanie je tiež vhodné a s veľkou obľubou sa používa aj pri odstránení a zmiernení príznakov celulitídy.  

V ponuke máme 55 minútové ošetrenie – Bankovanie spojené s masážou (presnejšie mäkkými technikami)- táto príjemná súčasť služby Vás pred samotnou aplikáciou baniek uvoľní a telo lepšie pripaví na samotné bankovanie.

Pri akútnych bolestiach viete využiť aj 30 minútové ošetrenie danej partii.

Účinky

Galéria

Vyskúšajte tiež

Anti- celulitídna maderoterapia

Najúčinnejšia metóda proti celulitíde, určená aj na relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu tela.

Maderoterapia chrbta

Relaxačno – terapeutická maderoterapia. Špeciálne upravená terapia pre ženy a mužov.

Maderoterapia tváre

Výnimočná relaxačná masáž s prekvapujúcimi výsledkami v prevencii proti starnutiu pleti. Je to prírodná a neinvazívna metóda ošetrenia dekoltu, krku a tváre.