Maderoterapia chrbta

Maderoterapia chrbta

Relaxačno – terapeutická maderoterapia – Špeciálne upravená terapia pre ženy a mužov. 

Maderoterapia chrbta je určená pre všetkých, ktorých cieľom je zmierniť stres, vyformovať svaly, bojovať s bolesťami, bolesťami hlavy a nakoniec prelomiť nepríjemnú myogelózu (bolestivé zatvrdnutie svlu, tzv. uzliny). Tiež pre všetkých, ktorých potrebujú načerpať novú energiu. 

Maderoterapia chrbta je masážna technika, ktorá Vás dokáže zrelaxovať a taktiež poskytnúť liečivú procedúru pomocou drevených valčekov. Masáž poskytuje celý rad zdravotných výhod už pri niekoľkých ošetreniach.

Účinky

Masáž je založená na použití anatomických prvkov vyrobených z dreva (drevené valčeky), ktoré sú presne prispôsobené chrbtici a okolitým svalom. Táto procedúra začína manuálnou masážou, ktorá umožňuje pripraviť pokožku a uvolniť svaly klienta. Následne terapeut aplikuje éterické oleje s cielenými vlastnosťami a zaháji masáž drevenými prvkami. Ide o 100% prírodnú metódu. Maderoterapia je tiež preventívnou liečbou na prevenciu chorôb spojených s obezitou a poklesom imunitného systému.

Galéria

Vyskúšajte tiež

Maderoterapia tváre

Výnimočná relaxačná masáž s prekvapujúcimi výsledkami v prevencii proti starnutiu pleti. Je to prírodná a neinvazívna metóda ošetrenia dekoltu, krku a tváre.

Anti- celulitídna maderoterapia

Najúčinnejšia metóda proti celulitíde, určená aj na relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu tela.

Vacuum Body 65

Vynikajúce ošetrenie pri problémoch so zadržiavaním vody v tele, na odstránenie celulitídy a je vhodné aj pri krčových žilách na uvoľnenie a pocit oddýchnutých nôh.