Masáže pre tehuľky

Masáže pre tehotné ženy

Ak trpíte v tehotenstve bolesťami chrbta alebo chcete zvýšiť pocit relaxácie a uvoľnenia pre Vás a Vaše bábätko, tehotenská masáž je pre Vás tá správna voľba.

Tehotenská masáž pomáha uvoľňovať napätie v tele a navodzuje relaxáciu chrbtového svalstva, ktoré je v tehotenstve tak namáhané. Masáž tiež pomáha prekonávať únavu , napätie a privodzuje stav relaxácie.

U nás v Neonka Beauty je pri každej masáži kladený dôraz na individuálnu potrebu každej nastávajúcej mamičky. Pre plný komfort a bezpečnosť je masáž vykonávaná na špeciálnej masážnej stoličke v sede. Doba trvania masáže je 35 minút.

Pre budúce mamičky, ktoré trpia aj bolesťami a opuchmi nôh, je možné k masáži chrbta pridať aj masáž nôh. Doba trvania takej to  masáže je 55 minút.

Účinky

Ak čakáte dieťatko a zvažujete masáž, v provom rade je potrebné poradiť sa so svojim gynekológom. Nevhodná je masáž pre tehotné ženy do tretieho mesiaca, pri rizikovom tehotenstve, ak máte akútne infekcie, či bolesti nejasného pôvodu. Masáže sa odporúča vynechať počas 8. mesiaca gravidity z dôvodu vývinu pľúc dieťaťa. Mimo týchto ochranných obmedzení, je možné čerpať všetky výhody, ktoré masáž tela poskytuje.

Kontraindikácie

Galéria

Vyskúšajte tiež

Anti- celulitídna maderoterapia

Najúčinnejšia metóda proti celulitíde, určená aj na relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu tela.

Maderoterapia chrbta

Relaxačno – terapeutická maderoterapia. Špeciálne upravená terapia pre ženy a mužov.

Vacuum Body 65

Vynikajúce ošetrenie pri problémoch so zadržiavaním vody v tele, na odstránenie celulitídy a je vhodné aj pri krčových žilách na uvoľnenie a pocit oddýchnutých nôh.