Maderoterapia

Anti-celulitídna maderoterapia

Najúčinnejšia metóda proti celulitíde, je to masáž valčekmi z dreva.

Táto masážna technika, ktorá pochádza z Kolumbie je okrem odstránenia celulitídy určená aj na relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu.

Masáž je určená dámam s disproporčnými, lokalizovanými tukovými usadeninami, prebytočnou vodou, toxínmi v podkožnom tkanive a celulitídou, ktoré sa hromadia v rôznych častiach tela ako sú boky, nohy, stehná alebo brucho.

Táto masáž sa tiež používa na tvarovanie a spevňovanie postavy.

Účinky

Masáž je založená na použití anatomických prvkov vyrobených z dreva (drevené valčeky), čo predstavuje 100% prírodnú terapiu. Vďaka nim sa pri masáži vieme dostať hlbšie do pokožky a tak ovplyvniť štruktúru tkaniva, obehového a lymfatického systému. Pomocou rytmických pohybov valčekov sa pri masáži rozprúdi lymfa, naštartuje metabolizmus a prekrví pokožka. To ma za následok, že  sa z tela vylúčia tukové vrstvy toxínov a škodlivé látky.

Galéria

Vyskúšajte tiež

Maderoterapia tváre

Výnimočná relaxačná masáž s prekvapujúcimi výsledkami v prevencii proti starnutiu pleti. Je to prírodná a neinvazívna metóda ošetrenia dekoltu, krku a tváre.

Maderoterapia chrbta

Relaxačno – terapeutická maderoterapia. Špeciálne upravená terapia pre ženy a mužov.

Vacuum Body 65

Vynikajúce ošetrenie pri problémoch so zadržiavaním vody v tele, na odstránenie celulitídy a je vhodné aj pri krčových žilách na uvoľnenie a pocit oddýchnutých nôh.